Proč interaktivní video?

Zákazník se stane součástí příběhu a sám si zvolí, jak příběh dopadne. Je už na vás, jestli mu budete vyprávět o produktu, službách nebo lidech.

Engagement

Když někomu dáte pocit, že je součástí děje, hned ho video víc baví a lépe si ho pamatuje. A to chcete!

Měřitelnost

Součástí produktu je i mapování a reportování všeho, co divák po dobu sledování videa udělá a jak interaguje – od začátku sledování až po finální konverzi.

Kompatibilita

Produkt je navržen tak, aby si ho divák užil na mobilu i počítači. Nokia 3310 to sice nezvládne, ale všechny současné platformy ano!

Zázemí

Ve spolupráci s agenturou Story TLRS můžeme zajistit produkci, web, správu sociálních sítí, výkonnostní kampaně... prostě skoro všechno!

Co je interaktivní video a co všechno umí?

Je to jednoduché – standardní video rozšiřujeme o interaktivní vrstvu, takže se z něj stane ještě zábavnější a akčnější formát.

Možnost personalizace

Zákazníka můžete oslovit jménem, komunikaci upravit podle pohlaví nebo divákovi nabídnout verzi videa na základě jeho zájmů.

Detekce informací

Víte, že se dá ve videu zohlednit aktuální poloha, čas nebo třeba počasí, ve kterém se divák právě nachází?

Tlačítka a rozcestníky

Jedna dějová linka nestačí! A tak jich pojďme vytvořit víc a nechme rozhodnout diváka o tom, jak bude video pokračovat.

Volitelné nástavby

Díky kombinaci různých interaktivních a personalizovaných prvků jsme schopni vám vytvořit video na míru. Meze se nekladou!

Reference

ČSOB – Všechno hezky na jednom talíři aneb komplexní zajištění produktu interaktivního videa napojeného na emailingovou kampaň s důrazem na personalizaci mnoha jeho prvků.

+ Více informací

Kontakt

Chcete vědět ještě něco, potřebujete poradit, rozhodli jste se pro neotřelé video, nebo si prostě jenom chcete pokecat? Zavolejte nebo napište Šimonovi!

Šimon Vodrážka

CEO

simon@vnvproductions.cz
+420 732 451 687